Dřevěný svícen Dorney

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
699 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Pokud máte rádi teplý plamen svíčky a dřevo, jistě si zamilujete i klasický svícen vyrobený ze dřeva. Jeho kouzlo spočívá nejen ve výjimečném materiálu, ale také v tom, že je vyrobený ručně. Klasický dřevěný svícen s rozměrem 30,5 x 9 x 2,7 cm na čtyři čajové svíčky se zrodil v naší české dílně a je unikátní v každém detailu.

Rozměr: 30,5 x 9 x 2,7 cm
Dřevo: Javor

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný svícen Woodlaf

Vypalovaný

Pokud máte rádi teplý plamen svíčky a dřevo, jistě si zamilujete i vypalovaný svícen vyrobený ze dřeva. Jeho kouzlo spočívá nejen ve výjimečném materiálu, ale také v tom, že je vyrobený ručně. Vypalovaný dřevěný svícen s rozměrem 30,5 x 9 x 2,7 cm na čtyři čajové svíčky se zrodil v naší české dílně a je unikátní v každém detailu.

 Z jakého stromu je vyroben dřevěný svícen?

Javor

Líbí se vám světlé dřevo? Javorové dřevo patří k nejsvětlejším z našich dřevin a vyznačuje se smetanovým až krémovým zbarvením s nahnědlými letokruhy. Javor je tvrdý a lesklý a dobře se zpracovává. Doplňky z javorového dřeva působí díky svému světlému zbarvení velmi elegantním dojmem.

Recyklace dřeva bez zásahu do přírody

Příroda je pro nás tou největší inspirací a máme k ní velkou úctu. Věříme, že by se do přírodní rovnováhy nemělo zasahovat. Proto na ni při výrobě našich dřevěných produktů myslíme a využíváme spadené stromy. To našim produktům však ani zdaleka neubírá na jejich kráse, naopak. 

Jak je upraven dřevěný svícen?

Vypalování

Tyto dřevěné dekorace vypalujeme, aby vás zaujaly nejen jedinečnou barvou dřeva a kresbou, ale také vzorem.

Lak

Dřevěné dekorace v konečné fázi lakujeme, abychom ochránili povrchu dřeva. Vlivem laku se produkt leskne.

 

Výrobce dřevěného svícnu Woodlaf

Příběh rodinné firmy Woodlaf se začal psát již před 30 lety. Vzhledem k tomu, že jsou dekorace ze dřeva nadčasové a originální, těší se oblibě zákazníků i dnes. A právě díky milým ohlasům lidí, kteří zútulnili svůj domov našimi dřevěnými dekoracemi, vznikl tento e-shop. Věříme, že se ty nejkrásnější věci rodí v přírodě. Proto dřevo zpracováváme ručně s lásku a velkým respektem. Naší prioritou je kvalita, každý kousek, který najdete na našem e-shopu, je originál a existuje pouze jeden jediný.

Balení obsahuje

1 ks Dřevěný svícen Woodlaf

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné svícny
Záruka: 2 roky
Dřevo: Javor
Typ svícnu: Vypalovaný, Vánoční
Úprava svícnu: Vypalování, Lak
Rozměr svícnu: 30,5 x 9 x 2,7 cm
Výška svícnu: 2,7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!