Dřevěná sada šperků Kayle

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
1 299 Kč –10 %
Dřevěná sada šperků Kayle
1 299 Kč –10 % 1 169 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení

Zvýrazněte svou ženskou krásu sadou šperků v podobě elegantních dřevěných náušnic a přívěsku. Náušnice s rozměrem 4,5 x 1 x 0,4 cm s náušnicovým zapínáním z chirurgické oceli a přívěskem s rozměrem 4,5 x 1,7 x 0,5 cm jsme vyrobili ručně. Šperky se zrodily v naší české dílně a jsou unikátní v každém svém detailu. 

Rozměr přívěšku: 4,5 x 1,7 x 0,5 cm
Rozměr náušnice: 4,5 x 1 x 0,4 cm
Dřevo: Akát

Součástí  sady je hadí řetízek z nerezové oceli o délce 45cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná sada šperků Woodlaf

Zvýrazněte svou ženskou krásu sadou šperků v podobě elegantních dřevěných náušnic a přívěsku. Náušnice s rozměrem 4,5 x 1 x 0,4 cm cm s náušnicovým zapínáním z chirurgické oceli a přívěskem s rozměrem 4,5 x 1,7 x 0,5 cm jsme vyrobili ručně. Šperky se zrodily v naší české dílně a jsou unikátní v každém svém detailu. Součástí  sady je hadí řetízek z nerezové oceli o délce 45cm.

Z jakého stromu je vyrobena dřevěná sada šperků?

Akát

Krásná barva, zajímavá kresba a dobře viditelné letokruhy jsou hlavní přednosti akátového dřeva. Běl akátu má hnědobílé zbarvení a jádro vás osloví žluto zelenohnědou barvou. Akátové dřevo je velmi tvrdé a zároveň pružné, naši předci ho používali v kolářství. Akát se v podobě ručně zpracovaných dřevěných doplňků bude vyjímat i u vás doma.  

Recyklace dřeva bez zásahu do přírody

Příroda je pro nás tou největší inspirací a máme k ní velkou úctu. Věříme, že by se do přírodní rovnováhy nemělo zasahovat. Proto na ni při výrobě našich dřevěných produktů myslíme a využíváme spadené stromy. To našim produktům však ani zdaleka neubírá na jejich kráse, naopak. 

Jak je upravena dřevěná sada šperků?

Olej

Chceme, aby naše dekorace byly nejen krásné, ale i funkční. Tyto dekorace se proto v konečné fázi olejují. 

S pryskyřicí

Zjistili jsme, že krásu dřeva dokáže ještě zvýraznit další  materiál, a sice pryskyřice. Spojení těchto materiálů vytváří jedinečný efekt.

Výrobce dřevěné sady šperků

Woodlaf

Příběh rodinné firmy Woodlaf se začal psát již před 30 lety. Vzhledem k tomu, že jsou dekorace ze dřeva nadčasové a originální, těší se oblibě zákazníků i dnes. A právě díky milým ohlasům lidí, kteří zútulnili svůj domov našimi dřevěnými dekoracemi, vznikl tento e-shop. Věříme, že se ty nejkrásnější věci rodí v přírodě. Proto dřevo zpracováváme ručně s lásku a velkým respektem. Naší prioritou je kvalita, každý kousek, který najdete na našem e-shopu, je originál a existuje pouze jeden jediný.

Balení obsahuje

1 ks Dřevěná sada šperků Woodlaf

1 ks Hadí řetízek z nerezové oceli 45 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné sady šperků
Záruka: 2 roky
Dřevo: Akát
Kovové komponenty: Chirurgická ocel
Úprava dřevěné sady: Olej, Pryskyřice
Rozměr přívěšku: 4,5 x 1,7 x 0,5 cm
Rozměr náušnice: 4,5 x 1 x 0,4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!