Dřevěná sada šperků Emily

Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
799 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.9.2021

Zvýrazněte svou ženskou krásu sadou šperků v podobě elegantních dřevěných náušnic a přívěsku. Náušnice s rozměrem 3,4 x 2 x 0,2 cm s afroháčkem  a přívěskem s rozměrem 5 x 3,3 x 0,2 cm jsme vyrobili ručně. Šperky se zrodily v naší české dílně a jsou unikátní v každém svém detailu. 

Rozměr přívěšku: 5 x 3,3 x 0,2 cm
Rozměr náušnice: 3,4 x 2 x 0,2 cm
Dřevo: Palisandr

Komponenty jsou ze stříbra Ag 925/1000.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná sada šperků Woodlaf

Zvýrazněte svou ženskou krásu sadou šperků v podobě elegantních dřevěných náušnic a přívěsku. Náušnice s rozměrem 3,4 x 2 x 0,2 cm s afroháčkem a přívěskem s rozměrem 5 x 3,3 x 0,2 cm jsme vyrobili ručně. Šperky se zrodily v naší české dílně a jsou unikátní v každém svém detailu. Komponenty jsou ze stříbra Ag 925/1000.

Z jakého stromu je vyrobena dřevěná sada šperků?

Palisandr

Palisandr je dřevem, jehož zbarvení se liší v závislosti na místě výskytu. Například rio palisandr, známý pod názvem brazilské růžové dřevo, se vyznačuje hnědo oranžovým zbarvením, indický palisandr fialovohnědými odstíny a madagaskarský palisandr je obvykle krvavě červený a žilkovaný. Ať už je však jeho zbarvení jakékoliv, dekorace z něj se stanou ozdobou každého interiéru.

Recyklace dřeva bez zásahu do přírody

Příroda je pro nás tou největší inspirací a máme k ní velkou úctu. Věříme, že by se do přírodní rovnováhy nemělo zasahovat. Proto na ni při výrobě našich dřevěných produktů myslíme a využíváme spadené stromy. To našim produktům však ani zdaleka neubírá na jejich kráse, naopak. 

Jak je upravena dřevěná sada šperků?

Lak

Dřevěné sady šperků v konečné fázi lakujeme, abychom ochránili povrchu dřeva. Vlivem laku se produkt leskne.

 

Výrobce dřevěné sady šperků

Woodlaf

Příběh rodinné firmy Woodlaf se začal psát již před 30 lety. Vzhledem k tomu, že jsou dekorace ze dřeva nadčasové a originální, těší se oblibě zákazníků i dnes. A právě díky milým ohlasům lidí, kteří zútulnili svůj domov našimi dřevěnými dekoracemi, vznikl tento e-shop. Věříme, že se ty nejkrásnější věci rodí v přírodě. Proto dřevo zpracováváme ručně s lásku a velkým respektem. Naší prioritou je kvalita, každý kousek, který najdete na našem e-shopu, je originál a existuje pouze jeden jediný.

Balení obsahuje

1 ks Dřevěná sada šperků Woodlaf

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné sady šperků
Záruka: 2 roky
Dřevo: Palisandr
Kovové komponenty: Stříbro Ag 925/1000
Úprava dřevěné sady: Lak
Rozměr přívěšku: 5 x 3,3 x 0,2 cm
Rozměr náušnice: 3,4 x 2 x 0,2 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!