Dřevěná miska Regina, javor Rozměr 31x22x10 cm

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
2 299 Kč –20 %
Dřevěná miska Regina, javor
2 299 Kč –20 % 1 839 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Spojením výjimečné struktury dřeva a vypáleného vzoru vznikla unikátní vypalovaná miska s rozměrem 31 x 22 x 10 cm. Tato miska, založená na hodinách poctivé ruční práce, byla vyrobená v naší české dílně a stane se ozdobou i vašeho interiéru. Využijte ji nejen jako luxusní dekoraci, ale také jako praktickou misku na ovoce, oříšky nebo jiné potraviny. Její povrchová úprava je vhodná pro styk s potravinami.

Rozměr: 31x 22 x 10 cm
Dřevo: Javor

Dřevo s vypáleným vzorem

Jedinečnost dřevěné misky je ještě umocněna vypáleným vzorem. Díky ruční výrobě je originálním kouskem, který nebude mít nikdo jiný

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná miska Regina

Originální vypalovaná miska Woodlaf upoutá originálním designem, půvabem světlého javorového dřeva, detailem autorské kresby i dotekem drsné kůry. Designový originál, vyrobený z jednoho kusu recyklovaného dřeva vnese do vašeho domova harmonii přírody. Ruční výroba v české řemeslné dílně je zárukou vysoké kvality. Vypalovaná dřevěná miska potěší jako nadčasová dekorace, zaujme uprostřed slavnostně prostřené tabule a oslní jako dárek věnovaný z lásky. Ošetření vysoce kvalitními oleji, atestovanými pro styk s potravinami, dává vypalované misce Woodlaf širokou možnost využití. 

Dřevěná miska Regina, javor

 

Zero waste dřevěná miska

Dřevěná miska Regina, javor

Inspiraci k výrobě našich originálních vypalovaných misek Woodlaf hledáme v přírodě. Je pro nás klidným místem plným harmonie. Jsme přesvědčeni o tom, že do její křehké rovnováhy by se nemělo zasahovat. Proto pro výrobu vypalovaných dřevěných misek vybíráme pouze dřevo padlých stromů z českých lesů. Krása letokruhů, rozpraskané kůry i drobných nedokonalostí v souhře s uměleckou kresbou skrývá velký vizuální potenciál. Každá naše miska je tak pokračováním života stromu. To našim produktům, zhotoveným v české rodinné dílně, dodává na autentičnosti.

Dřevěná miska Woodlaf

Příběh české rodinné firmy Woodlaf jsme začali psát již před 30 lety. S úctou k přírodě, jejím darům i tradičnímu řemeslu pro vás vyrábíme originální dřevěné dekorace. Množství nadšených ohlasů našich drahých zákazníků stálo i za vznikem tohoto e-shopu. Věříme, že ty nejkvalitnější věci se rodí v přírodě. S radostí tak pro vás ručně zpracováváme recyklované dřevo stromů z českých lesů. Jeho jedinečná struktura, v souhře s poctivým řemeslem a uměleckou kresbou vnese do vašich domovů harmonii. Naší prioritou je prvotřídní kvalita a originalita. Každá dřevěná miska na našem e-shopu, existuje pouze v jediném provedení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné misky
Záruka: 2 roky
Úprava misky: Vypalování, Olej
Průměr misky: Do 40 cm
Typ misky: Vypalované
Dřevo: Javor
Tvar misky: Kulaté
Použití misky: Na ovoce, Dekorativní
Rozměr misky: 31 x 22 x 10 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!