Dřevěná miska Love, jasan

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
899 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Láska k přírodě stála za vznikem originální dřevěné misky ve tvaru srdce. Jedinečný originál upoutá na první pohled plynulým přechodem drsné kůry v hladké dřevo. Hra barev a struktur vtiskla dřevěné misce Woodlaf punc jedinečnosti. Miska ve tvaru srdce je dokonalým dárkem z lásky i kouzelnou dekorací, jež nepodléhá módním trendům. Vyrobena v české dílně z recyklovaného dřeva z českých lesů a zahrad.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná miska Love

Nechte se okouzlit krásou surového dřeva, zpracovaného v duchu filosofie zero waste. Mělká dřevěná miska Woodlaf, vyrobená z jednoho kusu recyklovaného jasanového dřeva, potěší jemnou harmonií přírody. Hodiny ruční řemeslné práce v české dílně daly vzniknout jedinečnému originálu. Elegantní miska ze světlého jasanového dřeva okouzlí jako poutavá dekorace, podnos na ovoce či občerstvení.

Dřevěná miska Love, jasan

 

Zero waste dřevěná miska

Dřevěná miska Love, jasan

Krása spadeného dřeva, jeho vůně i hřejivá energie jsou hnacím motorem naší práce. Při výrobě našich originálních misek Woodlaf nalézáme inspiraci v přírodě. Jsme přesvědčeni o tom, že její rovnováhu bychom neměli narušovat. Proto pro výrobu mělkých misek Woodlaf vybíráme pouze dřevo padlých stromů z českých lesů a zahrad. Jemné detaily, tanec letokruhů i drobné nedokonalosti skýtají velký vizuální potenciál. Každá naše dřevěná miska tak píše nový příběh padlého stromu. To našim ručně vyrobeným produktům, zhotoveným v české rodinné dílně, dodává na autentičnosti.

Dřevěná miska Woodlaf

Historii české firmy Woodlaf jsme začali psát již před 30 lety. S úctou k přírodě a tradičnímu řemeslu pro vás vyrábíme originální dřevěné dekorace. Množství nadšených ohlasů našich drahých zákazníků stálo i za vznikem tohoto e-shopu. Věříme, že ty nejkvalitnější věci se rodí v přírodě. S radostí tak pro vás řemeslně zpracováváme spadené dřevo českých stromů. Jeho přírodní struktura, hodiny ruční práce i cit pro design vnese do vašich domovů krásu a harmonii. Naší prioritou je prvotřídní kvalita a originalita. Každá dřevěná miska, která je k zakoupení na našem e-shopu, existuje pouze v jediném provedení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné misky
Záruka: 2 roky
Úprava misky: Olej
Průměr misky: Do 30 cm
Typ misky: Mělké, Přírodní
Dřevo: Jasan
Tvar misky: Oválné
Použití misky: Na šperky
Rozměr misky: 23 x 15 x 5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!