Dřevěná miska Marlon, ořech Rozměr 33x19x9 cm

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
2 299 Kč –20 %
Dřevěná miska Marlon, ořech
2 299 Kč –20 % 1 839 Kč
Skladem, hned odesíláme (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení

Dřevěná miska Woodlaf v sobě pojí cit pro design a přirozený půvab ořechového dřeva. Láska k přírodě i odkaz tradičních řemesel dala vzniknout jedinečné dřevěné misce na jídlo. Upoutá zajímavou barvou dřeva, geometrickými obrazci letokruhů i subtilními stěnami. Dřevěná miska na jídlo prozáří slavnostně prostřenou tabuli, stane se zlatým hřebem svatby ve venkovském stylu a potěší jako dárek věnovaný z lásky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná miska Marlon

Ručně vyrobená dřevěná miska Woodlaf, zhotovená z jednoho kusu recyklovaného ořechového dřeva. Poctivé řemeslné zpracování nechává rozehrát přírodní krásu dřeva. Oblé hrany, elegantní tmavá barva ořechového dřeva i rustikální detail rozpraskané kůry. Ošetření přírodními oleji, atestovanými pro styk s potravinami, dávají dřevěné misce na jídlo mnoho možností použití. Přírodní dřevěná miska okouzlí jako dárek šťastným majitelům nového domu, originální narozeninové překvapení i svatební dar s příběhem.

Dřevěná miska Marlon, ořech

 

Zero waste dřevěná miska

Dřevěná miska Marlon, ořech

Okolní příroda pro nás představuje nekonečnou studnici inspirace. Přistupujeme k ní s velkou dávkou úcty a pokory. Věříme, že do její křehké rovnováhy bychom neměli zasahovat. Proto pro výrobu dřevěných misek na jídlo využíváme pouze dřevo padlých ořešáků. Za každou naší miskou tak stojí jedinečný příběh majestátního stromu z českého sadu či zahrady, jehož dřevo bude žít dál v podobě originální a nadčasové dekorace. Každá naše miska je tak samozřejmým pokračováním života jednoho stromu. To našim produktům, zhotoveným ručně v české rodinné dílně, dodává na autentičnosti.

Dřevěná miska Woodlaf

Příběh české rodinné firmy Woodlaf jsme začali psát již před 30 lety. S úctou k přírodě, jejím darům i tradičnímu řemeslu pro vás vyrábíme originální dřevěné dekorace. Množství nadšených ohlasů našich drahých zákazníků stálo i za vznikem tohoto e-shopu. Věříme, že ty nejkvalitnější věci se rodí v přírodě. S radostí tak pro vás ručně zpracováváme recyklované dřevo stromů z českých lesů. Jeho jedinečná struktura, v souhře s poctivým řemeslem a uměleckou kresbou vnese do vašich domovů harmonii. Naší prioritou je prvotřídní kvalita a originalita. Každá dřevěná miska na našem e-shopu, existuje pouze v jediném provedení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné misky
Záruka: 2 roky
Úprava misky: Olej
Průměr misky: Do 40 cm
Typ misky: Přírodní
Dřevo: Ořech
Tvar misky: Oválné
Použití misky: Na ovoce, Dekorativní
Rozměr misky: 33 x 19 x 9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!