Dřevěná miska Jess, javor Rozměr 14x12x5,5 cm

Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
599 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.9.2021

Dekorativní miska Woodlaf vyrobená z jednoho kusu recyklovaného javorového dřeva. Originální designový kousek zaujme přírodní krásou surového dřeva, citlivým řemeslným zpracováním i kresbou letokruhů. Netradiční bytový doplněk vnese do vašeho domova svěží energii javorového dřeva. Dřevěná miska okouzlí jako bezpečné místo pro uložení vašich cenností, stylový podnos na ovoce či sušené květy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná miska Jess

Originální dekorativní miska Woodlaf zrozená v české řemeslné dílně, upoutá nevšedním vzhledem. Kontrast světlého javorového dřeva a tmavé kůry zaujme na první pohled. Potěší milovníky přírodních materiálů i vyznavače filosofie zero waste. Jako materiál k výrobě dekorativní misky bylo využito pouze dřevo spadených javorů z českých lesů. Ošetření vysoce kvalitními oleji, atestovanými pro styk s potravinami, dává dekorativní dřevěné misce Woodlaf širokou možnost využití.

Dřevěná miska Jess, javor

 

Zero waste dřevěná miska

Dřevěná miska Jess, javor

K výrobě dekorativních misek Woodlaf používáme výhradně recyklované dřevo javorů z českých lesů. Hnacím motorem i hlavním zdrojem inspirace pro naši práci je láska k přírodě. Do její křehké rovnováhy nechceme zasahovat. Krása letokruhů, přirozený odstín dřeva, rozpraskaná kůra i drobné nedokonalosti dávají našim miskám punc jedinečnosti. Každá naše dekorativní miska je tak samozřejmým pokračováním života stromu. To našim produktům, zhotoveným v české rodinné dílně, dodává na autentičnosti.

Dřevěná miska Woodlaf

Příběh rodinné firmy Woodlaf se začal psát již před 30 lety. S láskou k přírodě a poctivému řemeslu pro vás vyrábíme nadčasové a originální dřevěné misky, jež se těší velké oblibě zákazníků i dnes. Právě milé ohlasy zákazníků, kteří ocenili originální estetickou i užitnou hodnotu našich dřevěných dekorací, stály za vznikem tohoto e-shopu. Věříme, že ty nejcennější věci se rodí v přírodě. S láskou a respektem pro vás ručně zpracováváme dřevo, jehož jedinečná přírodní struktura a pozitivní energie vnese do vašeho života harmonii. Naší prioritou je kvalita a originalita, každý kousek, který najdete na našem e-shopu, existuje jen v jediném provedení

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné misky
Záruka: 2 roky
Úprava misky: Olej
Průměr misky: Do 20 cm
Typ misky: Přírodní
Dřevo: Javor
Tvar misky: Oválné
Použití misky: Dekorativní
Rozměr misky: 14 x 12 x 5,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!