Dřevěná miska Carol, švestka

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
449 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

I miska se může stát ozdobou vašeho interiéru. Zvláště ta, která je vyrobena ručně ze dřeva. Mělká miska s rozměrem 22 x 13,5 x 3 cm je vhodná na ovoce nebo třeba na oříšky a promění se také v krásnou dekoraci. Misku jsme vytvořili v České republice z pečlivě vybraného dřeva. Dřeva, které jí propůjčilo jedinečný tvar i výjimečný vzhled založený na krásné struktuře dřeva

Rozměr: 22 x 13,5 x 3 cm
Dřevo: Švestka

Dekorace i praktická mísa na jídlo

Naši misku nevyužijete jen jako jedinečnou dekoraci, díky povrchové úpravě založené na směsi přírodních olejů je vhodná také pro styk s potravinami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná miska Woodlaf

Mělká

I miska se může stát ozdobou vašeho interiéru. Zvláště ta, která je vyrobena ručně ze dřeva. Mělká miska s rozměrem 22 x 13,5 x 3 cm je vhodná na ovoce  a promění se také v krásnou dekoraci. Misku jsme vytvořili v České republice z pečlivě vybraného dřeva. Dřeva, které jí propůjčilo jedinečný tvar i výjimečný vzhled založený na krásné struktuře dřeva.

Miska ze dřeva z českých lesů

Mělká miska je vyrobena ze dřeva z českých lesů. Vzhledem k tomu, že je vyrobená ručně, existuje jen jedna jediná.

Z jakého stromu je vyrobena dřevěná miska?

Švestka

Nádherným zbarvením a jasně viditelnými letokruhy se vyznačuje švestkové dřevo. Běl švestky má nažloutlou barvu a jádro je zbarvené do šedohnědého až červenohnědého odstínu. Švestkové dřevo je tvrdé a pevné a dobře se zpracovává, proto se také těší velké oblibě soustružníků i řezbářů. Doplněk ze švestkového dřeva zútulní i váš domov.

Recyklace dřeva bez zásahu do přírody

Příroda je pro nás tou největší inspirací a máme k ní velkou úctu. Věříme, že by se do přírodní rovnováhy nemělo zasahovat. Proto na ni při výrobě našich dřevěných produktů myslíme a využíváme spadené stromy. To našim produktům však ani zdaleka neubírá na jejich kráse, naopak.

Jak je upravena dřevěná miska?

Olej

Chceme, aby naše dekorace byly nejen krásné, ale i funkční. Tyto dekorace se proto v konečné fázi olejují. Olej má atesty pro styk s potravinami.

Výrobce dřevěné misky

Woodlaf

Příběh rodinné firmy Woodlaf se začal psát již před 30 lety. Vzhledem k tomu, že jsou dekorace ze dřeva nadčasové a originální, těší se oblibě zákazníků i dnes. A právě díky milým ohlasům lidí, kteří zútulnili svůj domov našimi dřevěnými dekoracemi, vznikl tento e-shop. Věříme, že se ty nejkrásnější věci rodí v přírodě. Proto dřevo zpracováváme ručně s lásku a velkým respektem. Naší prioritou je kvalita, každý kousek, který najdete na našem e-shopu, je originál a existuje pouze jeden jediný.

Balení obsahuje

1 ks Dřevěná miska Woodlaf

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné misky
Záruka: 2 roky
Úprava misky: Olej
Průměr misky: Do 30 cm
Typ misky: Mělké, Přírodní
Dřevo: Švestka
Tvar misky: Oválné
Použití misky: Na ovoce
Rozměr misky: 22 x 13,5 x 3 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!