Ulehčete přírodě na Den Země

Přepadne vás někdy během procházky lesem touha posadit se na pařez a jen tak pozorovat cvrkot? Po několika minutách rozpaků možná pocítíte zvláštní klid a oči si najdou kopeček mechu po němž si to vykračuje mravenec se svým těžkým nákladem. Stěží v sobě potlačíte touhu ulehčit mu těžkou práci a přenést jej blíže k cíli jeho cesty.  Z uší vám spadnou pomyslná sluchátka a šumění listí v korunách stromů, zpěv ptáků a včel jakoby zesílí. Bílá kůra bříz ožije abstraktními obrazci. To k vám promlouvá příroda. Dokonalá v každém detailu a přesto překvapivě křehká.

Oslavte letošní Den Země tím, že ulehčíte přírodě a naší krásné modré planetě. Představte si svět bez plastových obalů, chemikálií jež ničí vodní zdroje, módních kolekcí, jejichž životnost se podobá té jepičí i hromad jídla, jež končí nesnědené v útrobách popelnic. Nechte se inspirovat myšlenkami filosofie zero waste. Opusťte blahobytný konzum, neúměrně zatěžujícího životní prostředí a nasedněte na vlnu minimalismu. Místo věcí hromaďte zážitky, pro zeleninu a ovoce vyrazte na trh, v pekárně oslňte ručně šitou taškou na chléb a oprašte staré kuchařské recepty. Balkón proměňte v bylinkovou zahrádku a ze slupek od pomerančů vytvořte čistící prostředek vonící exotikou.

Ani při minimalistickém stylu života si nemusíte odpírat drobné radosti. Potěšte se třeba originální dřevěnou miskou, vázou nebo šperkem zrozeným v české rodinné dílně Woodlaf. Zcela v duchu filosofie zero waste tu vznikají jedinečná umělecká díla, vyrobená výhradně z recyklovaného dřeva z českých lesů, sadů a zahrad. Váš domov tak prozáří malá mistrovská díla vonící přírodou. Potěší vás energií surového dřeva i detaily letokruhů. Domů vám přijdou v krabici z recyklovaného papíru. Piliny z výroby poslouží k vytápění řemeslné dílny i jako hřejivá podestýlka domácím mazlíčkům. Na příštím pikniku vám tak zeleninový salát s domácími bylinkami, podávaný ve stylové dřevěné misce Woodlaf, zachutná jako nikdy dřív. 

 

https://www.woodlaf.cz/drevena-miska-idared-jablon/

Ručně vyrobené dřevěné misky zcela v duchu filosofie zero waste.

Příroda pro nás znamená opravdu mnoho a proto pro výrobu dekorací a šperků využíváme pouze a výhradně dřevo spadlých stromů z českých zahrad a lesů. 

Zachovejte s námi přírodní rovnováhu a koloběh, který tu máme již tisíce let. Děkujeme! Váš tým Woodlaf.cz

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení