Příroda se nám probouzí a Velikonoce přichází

Příroda se nám probouzí a Velikonoce přichází

Také se už nemůžete dočkat Velikonoc? Té kouzelné části roku, kdy se ticho zimní přírody jako mávnutím kouzelného proutku promění v jásavý koncert ptačích námluv. Z promrzlé země vyrazí divoké bylinky. A ve vyhřátých lesních doupatech se začne rodit nový život.

První jarní úplněk, jež po tisíciletí určuje konec období střídmosti a pokání, přisoudil letošním velikonočním oslavám období na přelomu dvou měsíců. Březnová příroda je již v plném rozpuku a třetí měsíc v roce má svůj název nezpochybnitelný a pevný. Bílými kmeny bříz se rozlije životodárná míza a odstartuje další dějství příběhu jednoho stromu. Duben, hoden svému jmenovci krásnému a majestátnímu dubu, pak už má otěže teplých jarních paprsků pevně pod kontrolou.

 

Ať už slavíte Velikonoce v duchu křesťanských tradic nebo jsou pro vás spíše oslavou jara a všech jeho krás, pojďte ty letošní prožít v souladu s přírodou. Vydejte se neprošlapanou lesní cestou, uspořádejte piknik na prosluněné mezi a servírujte jen to, co vám nabízí okolní příroda. Podívejte se na svět dětskýma očima a nechte se prostoupit ryzí radostí z bytí.

 

Zkuste si letošní velikonoční nadílku užít v duchu filozofie zero waste. Zapomeňte na chemické barvy na vajíčka a mazance ze supermarketu. Popusťte uzdu fantazii a obarvěte vajíčka cibulovými slupkami. Uvařte si dobrou kávu a místo televizních zpráv sledujte napínavý thriller s názvem moje první kynuté těsto.

Malým koledníkům nabídněte sladkosti stylově. V ručně vyráběné dřevěné misce Woodlaf, zhotovené ze spadeného dřeva stromů z českých lesů a zahrad. Řemeslně zpracovaný originál tak vnese do vašeho domova harmonii i jedinečný příběh vepsaný v letokruzích. Exkluzivní dřevěná miska Hat  zazáří na slavnostně prostřené tabuli rafinovanou hrou světla a stínu i rustikálním detailem rozpraskané kůry. Letos i za deset let. Příroda totiž nikdy nevyjde z módy.  Vyberte si luxusní misku ze dřeva i Vy. 

Dřevěná miska Hat

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení