Dřevěný svícen Tremblay

Novinka Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
599 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Pokud máte rádi teplý plamen svíčky a dřevo, jistě si zamilujete i klasický svícen vyrobený ze dřeva. Jeho kouzlo spočívá nejen ve výjimečném materiálu, ale také v tom, že je vyrobený ručně. Klasický dřevěný svícen o průměru 15 cm a s výškou 7,5 cm na jednu čajovou svíčku se zrodil v naší české dílně a je unikátní v každém detailu.

Průměr: 11,5 cm
Výška: 5 cm
Dřevo: Jasan kartáčovaný

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný svícen Woodlaf

Designový

Pokud máte rádi teplý plamen svíčky a dřevo, jistě si zamilujete i klasický svícen vyrobený ze dřeva. Jeho kouzlo spočívá nejen ve výjimečném materiálu, ale také v tom, že je vyrobený ručně. Klasický dřevěný svícen o průměru 11,5cm a s výškou 5cm na jednu čajovou svíčku se zrodil v naší české dílně a je unikátní v každém detailu.

Z jakého stromu je vyroben dřevěný svícen?

Jasan

Pokud máte rádi teplé odstíny dřeva, jistě vás zaujme jasanové dřevo. Běl jasanového dřeva je smetanově bílá až narůžovělá a jádro bývá tmavohnědé a nepravidelně ohraničené. S jediným pohledem vás jistě zaujmou výrazné letokruhy, které dřevu dodávají nazlátlý lesk. Jasanové dřevo je pevné a tvrdé, je z našich dřevin nejpružnější a dobře se opracovává a leští. Doplňky z něj se stanou ozdobou každého interiéru.

Recyklace dřeva bez zásahu do přírody

Příroda je pro nás tou největší inspirací a máme k ní velkou úctu. Věříme, že by se do přírodní rovnováhy nemělo zasahovat. Proto na ni při výrobě našich dřevěných produktů myslíme a využíváme spadené stromy. To našim produktům však ani zdaleka neubírá na jejich kráse, naopak. 

Jak je upraven dřevěný svícen?

Olej

Chceme, aby naše dekorace byly nejen krásné, ale i funkční. Tyto dekorace se proto v konečné fázi olejují. 

Výrobce dřevěného svícnu

Woodlaf

Příběh rodinné firmy Woodlaf se začal psát již před 30 lety. Vzhledem k tomu, že jsou dekorace ze dřeva nadčasové a originální, těší se oblibě zákazníků i dnes. A právě díky milým ohlasům lidí, kteří zútulnili svůj domov našimi dřevěnými dekoracemi, vznikl tento e-shop. Věříme, že se ty nejkrásnější věci rodí v přírodě. Proto dřevo zpracováváme ručně s lásku a velkým respektem. Naší prioritou je kvalita, každý kousek, který najdete na našem e-shopu, je originál a existuje pouze jeden jediný.

Balení obsahuje

1 ks Dřevěný svícen Woodlaf

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné svícny
Záruka: 2 roky
Dřevo: Javor
Typ svícnu: Dekorativní
Úprava svícnu: Olej
Průměr svícnu: 11,5 cm
Výška svícnu: 5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!