Dřevěný svícen Catherine

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
349 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Ručně vyrobený dřevěný svícen na čajovou svíčku Woodlaf nechá promluvit přirozenou krásu přírodního materiálu. Řemeslně zpravovaný svícen oslní poutavým designem, elegantními křivkami i přirozenou barvou dřeva. Z lásky k přírodě a jejím darům dáváme nový život padlým stromům z českých lesů a sadů. Designový bytový doplněk vnese do vašeho domova hřejivou krásu dřeva. Poslouží jako stylový stojan na svíčku, jež pozvedne vaše sváteční chvíle. Spojení krásy dřeva s hrou světel a stínů rozsvícené čajové svíčky okouzlí jako milý dárek s příběhem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný svícen Catherine

Dokonalost přírody se skrývá v každém nepatrném detailu. Při práci na dřevěných svícnech Woodlaf myslíme na její křehkou rovnováhu. Pro výrobu originálních dřevěných svícnů na čajové svíčky tak využíváme pouze recyklované dřevo i přírodniny z českých lesů, zahrad i sadů. Váš domov tak prozáří dřevěná dekorace vzniklá v souladu s filosofií zero waste.

Dřevěný svícen Flora

Dřevěný svícen Woodlaf

Příběh vonící dřevem jsme v rodinné firmě Woodlaf začali psát již před 30 lety. S citem pro detail, láskou k přírodě i poctivému řemeslu pro vás vyrábíme dřevěné svícny i další dřevěné dekorace, jež si získávají srdce zákazníků i dnes. Právě pozitivní reakce našich milých zákazníků, kteří oceňují originální estetickou i užitnou hodnotu našich dekorací, stály za vznikem tohoto e-shopu. Věříme, že ty nejkrásnější věci se rodí v přírodě. Dřevěné svícny pro vás zpracováváme v duchu zero waste. Každý svícen na našem eshopu, existuje pouze v jediném provedení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné svícny
Záruka: 2 roky
Dřevo: Tis
Typ svícnu: Dekorativní
Úprava svícnu: Olej
Rozměr svícnu: 10,8 x 5,7 cm
Výška svícnu: 3,6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!