Dřevěný otvírák na pivo Bonsai, javor

Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
599 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.3.2021

Vypalovaný otvírák na pivo ze dřeva je funkčním a také designovým doplňkem. Vyniká nejen kresbou dřeva, ale také svým vypáleným vzorem. Otvírák s Průměrem 7 cm jsme vyrobili ručně v naší české dílně, takže získáte unikátní doplněk.

Průměr: 7 cm
Dřevo: Javor

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný otvírák na pivo Woodlaf

Vypalovaný

Vypalovaný otvírák na pivo ze dřeva je funkčním a také designovým doplňkem. Vyniká nejen kresbou dřeva, ale také svým vypáleným vzorem. Otvírák s Průměrem 7 cm jsme vyrobili ručně v naší české dílně, takže získáte unikátní doplněk.

Z jakého stromu je vyroben dřevěný otvírák na pivo?

Javor

Líbí se vám světlé dřevo? Javorové dřevo patří k nejsvětlejším z našich dřevin a vyznačuje se smetanovým až krémovým zbarvením s nahnědlými letokruhy. Javor je tvrdý a lesklý a dobře se zpracovává. Doplňky z javorového dřeva působí díky svému světlému zbarvení velmi elegantním dojmem.

Recyklace dřeva bez zásahu do přírody

Příroda je pro nás tou největší inspirací a máme k ní velkou úctu. Věříme, že by se do přírodní rovnováhy nemělo zasahovat. Proto na ni při výrobě našich dřevěných produktů myslíme a využíváme spadené stromy. To našim produktům však ani zdaleka neubírá na jejich kráse, naopak. 

Jak je upraven dřevěný otvírák na pivo?

Vypalování

Tyto dřevěné dekorace vypalujeme, aby vás zaujaly nejen jedinečnou barvou dřeva a kresbou, ale také vzorem.

Olej

Chceme, aby naše dekorace byly nejen krásné, ale i funkční. Tyto dekorace se proto v konečné fázi olejují. 

Výrobce dřevěného otvíráku na pivo

Woodlaf

Příběh rodinné firmy Woodlaf se začal psát již před 30 lety. Vzhledem k tomu, že jsou dekorace ze dřeva nadčasové a originální, těší se oblibě zákazníků i dnes. A právě díky milým ohlasům lidí, kteří zútulnili svůj domov našimi dřevěnými dekoracemi, vznikl tento e-shop. Věříme, že se ty nejkrásnější věci rodí v přírodě. Proto dřevo zpracováváme ručně s lásku a velkým respektem. Naší prioritou je kvalita, každý kousek, který najdete na našem e-shopu, je originál a existuje pouze jeden jediný.

Balení obsahuje

1 ks Dřevěný otvírák na pivo Woodlaf

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné otvíráky na pivo
Záruka: 2 roky
Dřevo: Javor
Úprava otvíráku: Vypalování, Olej
Průměr otvíráku: 7 x 1,4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!