Dřevěná váza 19 cm Ziyad

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
850 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěná váza na květiny Woodlaf je vyrobená z jednoho kusu recyklovaného dřeva z českých lesů a zahrad. Potěší autentickou barvou dřeva, výraznou kresbou i vědomím, že vnikla v souladu s myšlenkou zero waste. Oblé křivky i precizní ruční zpracování zazáří jako dřevěná dekorace  na sušené květiny. Vysoká váza na květiny je jedinečným originálem, jež potěší jako dárek s duší přírody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná váza Ziyad

Při výrobě našich originálních dřevěných váz hledáme inspiraci v přírodě. Její proměnlivá krása nás každý den přesvědčuje o tom, že křehká přírodní rovnováha by se neměla narušovat. Proto pro výrobu každé vysoké vázy vybíráme pouze dřevo padlých stromů z českých lesů, sadů a zahrad. Každá naše váza na květiny je píše další kapitolu v životě stromu. To našim dřevěným vázám, zhotoveným v české rodinné dílně, dodává na autentičnosti.

Dřevěná váza 10,5 cm Ziyad

Dřevěná váza Woodlaf

První kapitolu příběhu rodinné firmy Woodlaf jsme začali psát již před 30 lety. S láskou k přírodě i poctivému řemeslu pro vás vyrábíme dřevěné vázy, které se těší velké oblibě našich zákazníků. Nadšené ohlasy našich milých zákazníků, kteří oceňují neotřelý design i vysokou kvalitu dřevěných váz, stály i u zrodu tohoto e-shopu. Věříme, že ty nejpůvabnější věci se rodí v přírodě. S radostí tak pro vás zpracováváme recyklované dřevo z českých lesů a zahrad a necháváme jej zazářit jako jedinečný klenot. Přírodní struktura dřeva a jeho pozitivní vibrace vnesou do vašeho domova harmonii. Naší prioritou je vysoká kvalita a originalita. Každá naše dřevěná váza, kterou najdete na našem e-shopu, je tak unikátem, vyrobeným pouze v jediném kuse.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné vázy
Záruka: 2 roky
Dřevo: Meruňka
Výška vázy: Do 20 cm
Tvar vázy: Atypické
Typ vázy: Vysoká
Úprava vázy: Olej
Vhodné na: Sušené květiny
Výška: 19 cm
Šířka: 9 cm
Hloubka: 6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!