Dřevěná váza na magnet Benito

Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
499 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.3.2021

Obdivuje jedinečnou strukturu dřeva a také výjimečný vzhled kůry? Ozdobte svou domácnost dřevěnou vázou s kůrou. Vázu s rozměrem 2,8 x 6,5 x 7,5 cm jsme vyrobili ručně v naší české dílně, takže je unikátním kouskem. Přesvědčte se sami o tom, že dokáže vdechnout vašemu interiéru jedinečný vzhled. Součástí magnetické vázičky je skleněná zkumavka, tudíž můžete vložit i živé květiny.

Rozměr: 2,8 x 6,5 x 7,5 cm
Dřevo: Ořech

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná váza Woodlaf

Magnetická

Květiny nemusíte mít jen ve váze na stole, ale také na lednici nebo jiném kovovém podkladu. Udělejte si radost magnetickou vázou vyrobenou ze dřeva. Vázu jsme ručně vyrobili v naší dílně pouze v jednom jediném kuse. Tato malá dřevěná vázička s rozměrem 2,8 x 6,5 x 7,5 cm vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři vždy, když se na ni podíváte. Součástí magnetické vázičky je skleněná zkumavka, tudíž můžete vložit i živé květiny.

Z jakého stromu je vyrobena dřevěná váza?

Ořech

Ořechové dřevo se těší obrovské oblibě nejen díky svému nádhernému zbarvení, ale také svým vlastnostem v podobě pevnosti a tvrdosti a také skutečnosti, že se snadno ohýbá i soustruží. Ořechové dřevo se řadí k takzvaným sladkým dřevům a vyznačuje se nezaměnitelnou kresbou. Běl má šedobílou barvu mnohdy s jasně žlutými skvrnami na okraji a jádro je nejčastěji zbarveno tmavohnědě s jasným černým oddělením od běla. Ořech vyčaruje jedinečnou atmosféru i ve vašem interiéru

Recyklace dřeva bez zásahu do přírody

Příroda je pro nás tou největší inspirací a máme k ní velkou úctu. Věříme, že by se do přírodní rovnováhy nemělo zasahovat. Proto na ni při výrobě našich dřevěných produktů myslíme a využíváme spadené stromy. To našim produktům však ani zdaleka neubírá na jejich kráse, naopak. 

Jak je upravena dřevěná váza?

Olej

Chceme, aby naše magnetické vázičky byly nejen krásné, ale i funkční. Tyto magnetické vázičky se proto v konečné fázi olejují. 

Výrobce dřevěné vázy

Woodlaf

Příběh rodinné firmy Woodlaf se začal psát již před 30 lety. Vzhledem k tomu, že jsou dekorace ze dřeva nadčasové a originální, těší se oblibě zákazníků i dnes. A právě díky milým ohlasům lidí, kteří zútulnili svůj domov našimi dřevěnými dekoracemi, vznikl tento e-shop. Věříme, že se ty nejkrásnější věci rodí v přírodě. Proto dřevo zpracováváme ručně s lásku a velkým respektem. Naší prioritou je kvalita, každý kousek, který najdete na našem e-shopu, je originál a existuje pouze jeden jediný.

Balení obsahuje

1 ks Dřevěná váza Woodlaf

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné vázy
Záruka: 2 roky
Dřevo: Ořech
Tvar vázy: Srdce
Typ vázy: Magnetická
Úprava vázy: Olej
Rozměr vázy: 2,8 x 6,5 x 7,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: