Dřevěná váza 12 cm Rozie

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
750 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Dřevěná váza na květiny Woodlaf nechá vyniknout přirozený půvab dřeva. Potěší  precizním řemeslným zpracováním.  Zaujme jako originální váza na květiny uprostřed prostřeného stolu či nadčasový dárek s příběhem. Potěší lehkostí i konečnou povrchovou úpravou dřeva oleji. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná váza Rozie

Při výrobě našich originálních dřevěných váz hledáme inspiraci v přírodě. Její proměnlivá krása nás každý den přesvědčuje o tom, že křehká přírodní rovnováha by se neměla narušovat. Proto pro výrobu každé vysoké vázy vybíráme pouze dřevo padlých stromů z českých lesů, sadů a zahrad. Každá naše váza na květiny je píše další kapitolu v životě stromu. To našim dřevěným vázám, zhotoveným v české rodinné dílně, dodává na autentičnosti.

Dřevěná váza 11 cm Rozie

Dřevěná váza Woodlaf

První kapitolu příběhu rodinné firmy Woodlaf jsme začali psát již před 30 lety. S láskou k přírodě i poctivému řemeslu pro vás vyrábíme dřevěné vázy, které se těší velké oblibě našich zákazníků. Nadšené ohlasy našich milých zákazníků, kteří oceňují neotřelý design i vysokou kvalitu dřevěných váz, stály i u zrodu tohoto e-shopu. Věříme, že ty nejpůvabnější věci se rodí v přírodě. S radostí tak pro vás zpracováváme recyklované dřevo z českých lesů a zahrad a necháváme jej zazářit jako jedinečný klenot. Přírodní struktura dřeva a jeho pozitivní vibrace vnesou do vašeho domova harmonii. Naší prioritou je vysoká kvalita a originalita. Každá naše dřevěná váza, kterou najdete na našem e-shopu, je tak unikátem, vyrobeným pouze v jediném kuse.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné vázy
Záruka: 2 roky
Dřevo: Buk
Výška vázy: Do 15 cm
Tvar vázy: Kulaté
Typ vázy: Vysoká
Úprava vázy: Olej, Vypalování
Vhodné na: Sušené květiny
Výška: 12 cm
Šířka: 10 cm
Hloubka: 5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!