Dřevěná váza na magnet Kate

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
550 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěné vázy ve tvaru srdce pro vás vyrábím s láskou v rodinné řemeslné dílně Woodlaf. Dekorativní váza, vyrobená z jednoho kusu recyklovaného dřeva. Originální designový kousek zaujme přírodní krásou surového dřeva, citlivým řemeslným zpracováním i kresbou letokruhů. Díky magnetu pevně drží na ledničce i nebo pracovní nástěnce. Netradiční bytový doplněk oživí váš domov spojením křehké krásy květin a surového dřeva. Součástí dřevěné vázy je i skleněná zkumavka, jež umožňuje vložení čerstvých i sušených květin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná váza na magnet Kate

Obdiv k přírodě a její nekonečné moudrosti nás inspiruje v naší práci. Nechceme narušit její dokonalou rovnováhu. V naší rodinné dílně tak k výrobě dřevěných váz využíváme výhradně recyklované dřevo z českých zahrad, sadů a lesů. Každá naše dřevěná váza tak odráží jedinečnou krásu spadeného dřeva. V duchu filosofie zero waste necháváme do vašeho domova vstoupit klidnou energii přírody.

Dřevěná váza na magnet Kate

Dřevěná váza Woodlaf

První kapitolu příběhu rodinné firmy Woodlaf jsme začali psát již před 30 lety. S láskou k přírodě i poctivému řemeslu pro vás vyrábíme dřevěné vázy, které se těší velké oblibě našich zákazníků. Nadšené ohlasy našich milých zákazníků, kteří oceňují neotřelý design i vysokou kvalitu dřevěných váz, stály i u zrodu tohoto e-shopu. Věříme, že ty nejpůvabnější věci se rodí v přírodě. S radostí tak pro vás zpracováváme recyklované dřevo z českých lesů a zahrad a necháváme jej zazářit jako jedinečný klenot. Přírodní struktura dřeva a jeho pozitivní vibrace vnesou do vašeho domova harmonii. Naší prioritou je vysoká kvalita a originalita. Každá naše dřevěná váza, kterou najdete na našem e-shopu, je tak unikátem, vyrobeným pouze v jediném kuse.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné vázy
Záruka: 2 roky
Dřevo: Hruška
Tvar vázy: Srdce
Typ vázy: Magnetická
Úprava vázy: Olej
Vhodné na: Sušené květiny, Živé květiny
Rozměr vázy: 3,2 x 11 x 12 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!