Dřevěná spona do vlasů Evelynn

Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
299 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.3.2021

Vyšperkujte svoji krásu a svůj půvab pomocí klasické spony do vlasů vyrobené ze dřeva. S pomocí dřevěné spony s kvalitní francouzskou mechanikou vytvoříte krásný účes. Sponu s délkou 10 cm jsme pro vás vyrobili ručně, takže je jedinečným kouskem, který nikdo jiný mít nebude. Tato spona se zrodila v České republice.

Délka: 0,7 x 4 x 10 cm
Šířka: 4 cm
Dřevo: Javor

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná spona do vlasů Woodlaf

Klasická

Vyšperkujte svou krásu a svůj půvab pomocí klasické spony do vlasů vyrobené ze dřeva. S pomocí dřevěné spony s kvalitní francouzskou mechanikou vytvoříte krásný účes. Sponu s délkou  10 cm jsme pro vás vyrobili ručně, takže je jedinečným kouskem, který nikdo jiný mít nebude. Tato spona se zrodila v České republice.

Z jakého stromu je vyrobená dřevěná spona do vlasů?

Javor

Líbí se vám světlé dřevo? Javorové dřevo patří k nejsvětlejším z našich dřevin a vyznačuje se smetanovým až krémovým zbarvením s nahnědlými letokruhy. Javor je tvrdý a lesklý a dobře se zpracovává. Doplňky z javorového dřeva působí díky svému světlému zbarvení velmi elegantním dojmem.

Recyklace dřeva bez zásahu do přírody

Příroda je pro nás tou největší inspirací a máme k ní velkou úctu. Věříme, že by se do přírodní rovnováhy nemělo zasahovat. Proto na ni při výrobě našich dřevěných produktů myslíme a využíváme spadené stromy. To našim produktům však ani zdaleka neubírá na jejich kráse, naopak. 

Jak je upravena dřevěná spona do vlasů?

Lak

Dřevěné spony do vlasů v konečné fázi lakujeme, abychom ochránili povrch dřeva. Vlivem laku se produkt leskne.

Výrobce dřevěné spony do vlasů

Woodlaf

Příběh rodinné firmy Woodlaf se začal psát již před 30 lety. Vzhledem k tomu, že jsou dekorace ze dřeva nadčasové a originální, těší se oblibě zákazníků i dnes. A právě díky milým ohlasům lidí, kteří zútulnili svůj domov našimi dřevěnými dekoracemi, vznikl tento e-shop. Věříme, že se ty nejkrásnější věci rodí v přírodě. Proto dřevo zpracováváme ručně s lásku a velkým respektem. Naší prioritou je kvalita, každý kousek, který najdete na našem e-shopu, je originál a existuje pouze jeden jediný.

Balení obsahuje

1 ks Dřevěná spona do vlasů Woodlaf

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné spony do vlasů
Záruka: 2 roky
Dřevo: Javor
Velikost mechaniky: 8 cm
Úprava spony: Lak
Délka spony: 10 cm
Šířka spony: 4 cm
Tloušťka spony: 0,7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: