Dřevěná spona do vlasů Cornelius

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
439 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Vyšperkujte svoji krásu a svůj půvab pomocí klasické spony do vlasů vyrobené ze dřeva šeříku. S pomocí dřevěné spony s kvalitní francouzskou mechanikou vytvoříte krásný účes. Sponu s délkou 9,5 cm jsme pro vás vyrobili ručně, takže je jedinečným kouskem, který nikdo jiný mít nebude. Tato spona se zrodila v České republice.

Délka: 9,5 cm
Šířka: 3 cm
Dřevo: Šeřík

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná spona do vlasů Cornelius

Krása řemeslně opracovaného surového dřeva v sobě odráží dokonalost přírody. V rodinné firmě Woodlaf přistupujeme k přírodě s velkou úctou. Věříme, že do jejího koloběhu by se nemělo zasahovat. Proto pro výrobu originálních dřevěných spon do vlasů Woodlaf využíváme výhradně dřevo padlých stromů. Za každým naším dřevěným šperkem tak stojí jedinečný příběh stromu, jehož dřevo bude žít dál.

Dřevěná spona do vlasů Cornelius

Spona do vlasů Woodlaf

Úcta k tradičnímu řemeslu a láska k přírodě stála u zrodu rodinné firmy Woodlaf. Už 30 let pro vás vyrábíme originální šperky s vůní dřeva. Nadšené ohlasy našich milých zákazníků, oceňujících neotřelý design i vysokou kvalitu šperků ze dřeva, stály i u zrodu tohoto e-shopu. Věříme, že ty nejkrásnější věci se rodí v přírodě. S radostí tak pro vás zpracováváme recyklované dřevo a necháváme jej zazářit jako jedinečný klenot. Přírodní struktura dřeva a pozitivní vibrace vnesou do vašeho života harmonii. Naší prioritou je vysoká kvalita a originalita. Každá dřevěná spona, kterou najdete na našem e-shopu, je tak unikátem, vyrobeným pouze v jediném kuse.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné spony do vlasů
Záruka: 2 roky
Dřevo: Šeřík
Velikost mechaniky: 8 cm
Úprava spony: Lak
Délka spony: 9,5 cm
Šířka spony: 3 cm
Tloušťka spony: 0,7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!