Dřevěná miska Juliette, javor Rozměr 26x20,5x9 cm

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
1 999 Kč –20 %
Dřevěná miska Juliette, javor
1 999 Kč –20 % 1 599 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Vypalovaná miska Woodlaf z ručně opracovaného javorového dřeva potěší krásou přírodního materiálu i jemnou kresbou. Originální umělecké dílo, vniklo z recyklovaného javorového dřeva z českých lesů. Hodiny poctivé řemeslné práce daly vzniknout jedinečné dřevěné misce. Její půvab ještě podtrhuje decentní vypalovaný přírodní motiv. Designový bytový doplněk zpříjemní prostředí vašeho domova krásou surového dřeva i uměleckou kresbou. Potěší jako elegantní miska na ovoce, vonné potpourri i bezpečné místo pro odložení vašich šperků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná miska Juliette

Originální vypalovaná miska Woodlaf upoutá originálním designem, půvabem světlého javorového dřeva, detailem autorské kresby i dotekem drsné kůry. Designový originál, vyrobený z jednoho kusu recyklovaného dřeva vnese do vašeho domova harmonii přírody. Ruční výroba v české řemeslné dílně je zárukou vysoké kvality. Vypalovaná dřevěná miska potěší jako nadčasová dekorace, zaujme uprostřed slavnostně prostřené tabule a oslní jako dárek věnovaný z lásky. Ošetření vysoce kvalitními oleji, atestovanými pro styk s potravinami, dává vypalované misce Woodlaf širokou možnost využití. 

Dřevěná miska Juliette, javor

 

Zero waste dřevěná miska

Dřevěná miska Juliette, javor

Inspiraci k výrobě našich originálních vypalovaných misek Woodlaf hledáme v přírodě. Je pro nás klidným místem plným harmonie. Jsme přesvědčeni o tom, že do její křehké rovnováhy by se nemělo zasahovat. Proto pro výrobu vypalovaných dřevěných misek vybíráme pouze dřevo padlých stromů z českých lesů. Krása letokruhů, rozpraskané kůry i drobných nedokonalostí v souhře s uměleckou kresbou skrývá velký vizuální potenciál. Každá naše miska je tak pokračováním života stromu. To našim produktům, zhotoveným v české rodinné dílně, dodává na autentičnosti.

Dřevěná miska Woodlaf

Příběh české rodinné firmy Woodlaf jsme začali psát již před 30 lety. S úctou k přírodě, jejím darům i tradičnímu řemeslu pro vás vyrábíme originální dřevěné dekorace. Množství nadšených ohlasů našich drahých zákazníků stálo i za vznikem tohoto e-shopu. Věříme, že ty nejkvalitnější věci se rodí v přírodě. S radostí tak pro vás ručně zpracováváme recyklované dřevo stromů z českých lesů. Jeho jedinečná struktura, v souhře s poctivým řemeslem a uměleckou kresbou vnese do vašich domovů harmonii. Naší prioritou je prvotřídní kvalita a originalita. Každá dřevěná miska na našem e-shopu, existuje pouze v jediném provedení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné misky
Záruka: 2 roky
Úprava misky: Vypalování, Olej
Průměr misky: Do 30 cm
Typ misky: Vypalované
Dřevo: Javor
Tvar misky: Kulaté
Použití misky: Na ovoce, Dekorativní
Rozměr misky: 26 x 20,5 x 9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!