Dřevěná miska Deph, ořech Rozměr 27x25x8 cm

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
2 299 Kč –20 %
Dřevěná miska Deph, ořech
2 299 Kč –20 % 1 839 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Dekorativní miska z ručně opracovaného ořechového dřeva. Hodiny trpělivé práce v české rodinné dílně proměnily padlý kmen majestátního ořešáku v elegantní dřevěnou misku. Souhra jemných barevných odstínů i přiznaných nedokonalostí činí z dřevěné misky Woodlaf jedinečný originál. Přírodní půvab surového dřeva nechá vyniknout barevnost ovoce, upoutá v moderním interiéru i na pikniku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná miska Deph

Ručně vyrobená dřevěná miska na jídlo Woodlaf, zrozená v české dílně, vnese do vašeho domova hřejivou sílu přírody. Díky jedinečnému designu zazáří jako drahokam. Řemeslné zpracování i pečlivě vybrané recyklované ořechové dřevo dají vyniknout struktuře přírodního materiálu. Dřevěná miska potěší výjimečně precizním zpracováním a prvotřídní kvalitou, ale i vědomím, že za jejím vznikem stojí důraz na filozofii zero waste. Zaujme jako harmonický bytový doplněk a podtrhne krásu ovoce. Dodá nový rozměr vašim pokrmům a oslní jako osobitý dárek.

Dřevěná miska Deph, ořech

 

Zero waste dřevěná miska

Dřevěná miska Deph, ořech

Máme rádi přírodu a ctíme její zákonitosti. Při výrobě našich dřevěných misek na jídlo tu nalézáme bohatý zdroj inspirace. Snažíme se o co největší sepětí s přírodou a proto pro výrobu misek na jídlo vybíráme pouze dřevo padlých stromů z českých lesů, sadů a zahrad. Každá naše miska je tak samozřejmým pokračováním života jednoho stromu. To našim produktům, zhotoveným v české rodinné dílně, dodává na autentičnosti.

Dřevěná miska Woodlaf

Příběh české rodinné firmy Woodlaf jsme začali psát již před 30 lety. S úctou k přírodě, jejím darům i tradičnímu řemeslu pro vás vyrábíme originální dřevěné dekorace. Množství nadšených ohlasů našich drahých zákazníků stálo i za vznikem tohoto e-shopu. Věříme, že ty nejkvalitnější věci se rodí v přírodě. S radostí tak pro vás ručně zpracováváme recyklované dřevo stromů z českých lesů. Jeho jedinečná struktura, v souhře s poctivým řemeslem a uměleckou kresbou vnese do vašich domovů harmonii. Naší prioritou je prvotřídní kvalita a originalita. Každá dřevěná miska na našem e-shopu, existuje pouze v jediném provedení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné misky
Záruka: 2 roky
Úprava misky: Olej
Průměr misky: Do 30 cm
Typ misky: Přírodní
Dřevo: Ořech
Tvar misky: Oválné
Použití misky: Na ovoce, Dekorativní
Rozměr misky: 27 x 25 x 8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!