Dřevěná miska Bonnie, javor Rozměr 22x6 cm

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
1 499 Kč –20 %
Dřevěná miska Bonnie, javor
1 499 Kč –20 % 1 199 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Ručně vyrobená dřevěná miska Woodlaf vás potěší dotekem javorového dřeva, půvabem letokruhů i svou variabilitou. Ručně vyrobený originál můžete použít jako stylovou dekoraci, podnos na ovoce nebo servírovací misku na salát. Díky povrchové úpravě vysoce kvalitními oleji atestovanými pro styk s potravinami dodá dřevěná miska na jídlo vašemu grilování jedinečný styl.  Poctivá ruční výroba z recyklovaného dřeva českých stromů je zárukou vysoké kvality a 100% originality v jediném provedení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná miska Bonnie

Řemeslně zpracovaná dřevěná miska na jídlo Woodlaf nechá váš domov prostoupit energií ztepilého javoru. Světlému dřevu, často používanému k výrobě hudebních nástrojů, daly výsledný tvar hodiny řemeslné práce v české dílně. Z úcty k přírodě využíváme k výrobě misek pouze dřevo padlých stromů z českých lesů. Dřevěná miska tak na první pohled upoutá oblými křivkami a překvapivou lehkostí. Potěší jako dárek pro vyznavače filozofie zero waste, milovníky přírodních materiálů i vášnivé kuchaře. Ti ji mohou využít jako stylovou misku na jídlo.

Dřevěná miska Bonnie, javor

 

Zero waste dřevěná miska

Dřevěná miska Bonnie, javor

Při výrobě našich dřevěných misek chodíme pro inspiraci do přírody. Nasloucháme jejím potřebám. Jsme přesvědčeni o tom, že do její křehké rovnováhy by se nemělo zasahovat. Proto pro výrobu dřevěných misek na jídlo vybíráme pouze dřevo padlých javorů z českých lesů. Každá z našich misek je tak samozřejmým pokračováním života jednoho javoru. To našim produktům, zhotoveným v české rodinné dílně, dodává na autentičnosti.

Dřevěná miska Woodlaf

Příběh české rodinné firmy Woodlaf jsme začali psát již před 30 lety. S láskou k přírodě a poctivému řemeslu pro vás vyrábíme originální dřevěné dekorace. Velké množství příznivých ohlasů našich milých zákazníků, kteří oceňují vysokou estetickou i užitnou hodnotu našich dekorací, stály za vznikem tohoto e-shopu. Věříme, že ty nejkvalitnější věci se rodí v přírodě. S nadšením a láskou tak pro vás ručně zpracováváme recyklované dřevo. Jeho jedinečná přírodní struktura a pozitivní vibrace v souhře s poctivým řemeslem vnese do vašich domovů harmonii. Naší prioritou je prvotřídní kvalita a originalita. Dřevěné misky na jídlo vyrábíme pouze v jediném provedení a proto je každá miska naprostý unikát.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné misky
Záruka: 2 roky
Úprava misky: Olej
Průměr misky: Do 30 cm
Typ misky: Klasické, Přírodní
Dřevo: Javor
Tvar misky: Kulaté
Použití misky: Na ovoce, Na jídlo
Rozměr misky: 22 x 6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!