Dřevěná miska Bethany, meruňka Rozměr 25x23x9 cm

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
2 999 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Originální dřevěná miska, vyrobená z jednoho kusu recyklovaného  meruňkového dřeva z českých zahrad. Hodiny ruční práce i cit pro detail probudily spadené dřevo zpět k životu. Dřevěná miska tak potěší jemnou hrou barev, přiznanými nedokonalostmi i stylovou čistotou. Díky ošetření prvotřídními oleji, atestovanými pro styk s potravinami, můžete dřevěnou misku Woodlaf použít k jako dekoraci či užitnou miskou na ovoce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná miska Bethany

Ručně vyrobená dřevěná miska Woodlaf v sobě skrývá magickou energii stromů. Zaujme precizně hladkým povrchem, zajímavou barvou meruňkového dřeva i detailem hrubé kůry. Jedinečná dřevěná miska na jídlo, vyrobená v duchu filosofie zero waste, promění obyčejný salát v pochoutku hodnou králů. Poctivá řemeslná výroba z recyklovaného meruňkového dřeva je zárukou vysoké kvality. Samozřejmostí je ošetření povrchu misky rostlinnými oleji, atestovanými pro styk s potravinami. Dřevěná miska na jídlo dá novou tvář slavnostně prostřené tabuli, zútulní industriální interiéry a oslní jako nadčasová dekorace.

Dřevěná miska Bethany, třešeň

 

Zero waste dřevěná miska

Dřevěná miska Bethany, třešeň

Při výrobě originálních dřevěných misek na jídlo nalézáme inspiraci v přírodě. Jsme přesvědčeni o tom, že do její křehké rovnováhy by se nemělo zasahovat. Proto pro výrobu misek na jídlo vybíráme pouze dřevo padlých stromů z českých sadů a zahrad. Půvab letokruhů, rozpraskané kůry i jemných nedokonalostí skrývá velký vizuální potenciál. Každá naše miska na jídlo je tak plynulým pokračováním života jednoho stromu. To našim produktům, zhotoveným v české rodinné dílně, dodává na autentičnosti.

Dřevěná miska Woodlaf

Rodinná firma Woodlaf začala psát první kapitoly svého příběhu již před 30 lety. S láskou k přírodě a řemeslu pro vás vyrábíme nadčasové a originální dřevěné dekorace, jež se těší velké oblibě zákazníků i dnes. Právě milé ohlasy zákazníků, kteří ocenili originální estetickou i užitnou hodnotu našich dřevěných misek, stály za vznikem tohoto e-shopu. Věříme, že ty nejcennější věci se rodí v přírodě. S láskou a respektem tak pro vás ručně zpracováváme dřevo a využíváme tak jeho velký potenciál. Jeho jedinečná přírodní struktura a pozitivní energie vnese do vašeho života harmonii. Naší prioritou je kvalita a originalita, každý kousek, který najdete na našem e-shopu, je unikát vyrobený pouze v jediném kuse.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné misky
Záruka: 2 roky
Úprava misky: Olej
Průměr misky: Do 30 cm
Typ misky: Klasické, Přírodní
Dřevo: Meruňka
Tvar misky: Oválné
Použití misky: Na ovoce
Rozměr misky: 25 x 23 x 9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!