Dřevěný svícen Bernardo

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
1 499 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
12.9.2024
Možnosti doručení

Dekorativní svícen na čajové svíčky je unikátní dekorace ve které se spojil jedinečný materiál. Dřevo jabloně společně s pryskyřicí učinily dekorativní svícen designovou specialitou. Ručně vyrobený svícen vznikl v české dílně Woodlaf. Váš domov bude po zapálení svíčky útulný jako nikdy předtím. Pro romantické duše je skvělé, že svícen je jako balzám na duši pro poklidný a pohodlný večer. Po zapálení vonné svíčky bude domov provoněn během minuty. Svícen v rozměru 27,3 x 8 cm je určený na 4 čajové svíčky, které jsou součástí balení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný svícen Bernardo

Dokonalost přírody se skrývá v každém nepatrném detailu. Při práci na dřevěných svícnech Woodlaf myslíme na její křehkou rovnováhu. Pro výrobu originálních dřevěných svícnů na čajové svíčky tak využíváme pouze recyklované dřevo,  i přírodniny z českých lesů, zahrad i sadů. Váš domov tak prozáří dřevěná dekorace vzniklá v souladu s filosofií zero waste.

Dřevěný svícen Flora

Dřevěný svícen Woodlaf

Příběh vonící dřevem jsme v rodinné firmě Woodlaf začali psát již před 30 lety. S citem pro detail, láskou k přírodě i poctivému řemeslu pro vás vyrábíme dřevěné svícny i další dřevěné dekorace, jež si získávají srdce zákazníků i dnes. Právě pozitivní reakce našich milých zákazníků, kteří oceňují originální estetickou i užitnou hodnotu našich dekorací, stály za vznikem tohoto e-shopu. Věříme, že ty nejkrásnější věci se rodí v přírodě. Dřevěné svícny pro vás zpracováváme v duchu zero waste. Každý svícen na našem eshopu, existuje pouze v jediném provedení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné svícny
Záruka: 2 roky
Dřevo: Hloh, Pryskyřice
Typ svícnu: Dekorativní
Úprava svícnu: Olej, Leštěná pryskyřice
Rozměr svícnu: 27,3 x 8 cm
Výška svícnu: 2 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!