Dřevěný stojan na víno Honor, dub

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
999 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Ručně vyrobený dřevěný stojan na víno Woodlaf okouzlí jednoduchým designem i krásou surového dřeva. Dokonalá funkčnost i využití recyklovaného dřeva z českých lesů, sadů a zahrad přináší elegantní řešení k uložení vinné lahve. Řemeslně opracované dřevo vyniká kresbou letokruhů, přirozeným barevným tónem i dokonalou stabilitou. Díky konečné úpravě kvalitními oleji si udrží svůj půvab po dlouhou dobu. Případné nečistoty lze z povrchu stojanu jednoduše setřít. Dřevěný stojan na víno dá novou tvář slavnostně prostřené tabuli, zútulní industriální interiéry a oslní jako funkční nadčasová dekorace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný stojan na víno Honor

Nekonečná moudrost přírody je naší velkou inspirací. Srdce Woodlaf bije pro přírodu. K výrobě našich dřevěných stojanů na víno tak používáme výhradně recyklované dřevo z českých lesů a zahrad. Necháváme tak vniknout krásu materiálu bez necitlivých zásahů do přírody. Jemný půvab letokruhů a drobných nedokonalostí skrývá velký vizuální potenciál. Každý náš dřevěný stojan na víno je tak samozřejmým pokračováním života jednoho stromu. To našim designovým stojanům na víno, zhotoveným v české rodinné dílně, dodává na originalitě.

Dřevěný stojan na víno Honor

Dřevěný stojan na víno Woodlaf

Příběh s vůní dřeva pro vás v rodinné firmě Woodlaf píšeme už 30 let. S citem pro krásu, láskou k přírodě i poctivému řemeslu pro vás vyrábíme originální dřevěné stojany na víno i další dřevěné dekorace, jež si získávají srdce zákazníků i dnes. Pozitivní reakce našich milých zákazníků, kteří oceňují jejich originální estetickou i užitnou hodnotu stály i za vznikem tohoto e-shopu. S hlubokým respektem k přírodě pro vás ručně zpracováváme dřevo, jehož jedinečná přírodní kresba a pozitivní energie vnese do vašeho života radost. Naší prioritou je kvalita a originalita, každý stojan na víno, který najdete na našem e-shopu, existuje pouze v jediném provedení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné stojany na víno
Záruka: 2 roky
Dřevo: Dub
Úprava stojanu na víno: Olej
Rozměr stojanu na víno: 5 x 1 x 28 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!