Dřevěné stolní hodiny Rivela

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
1 549 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
3.5.2024
Možnosti doručení

Ručně vyrobené stolní hodiny dřevěné zaručeně zútulní a ozdobí váš interiér k dokonalosti. Česká firma Woodlaf vyrobila stolní hodiny pouze v jediném kuse, aby zaručila jedinečnost nákupu. Stolní hodiny dřevěné s rozměrem 11 x 6 cm jsou skvělou dekorací ze dřeva do vaší domácnosti. Objednejte pro vás nebo nejbližší unikátní stolní hodiny dřevěné, které jsou skladem pouze v jediném kuse bez možností výroby dalšího kusu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Dřevěné hodiny Rivela

Dejte řád vašim dnům s originálními dřevěnými hodinami Woodlaf. Řemeslný originál, vyrobený z jednoho kusu recyklovaného dřeva, vás okouzlí oblými křivkami i přírodní kresbou. Stolní hodiny, vyrobené pouze v jediném kuse, jsou příjemné na pohled a díky strojku Quartz i nekompromisně spolehlivé. Designový originál potěší tichým chodem, hrou letokruhů i jedinečným půvabem surového dřeva. Dřevěné stolní hodiny oslní také jako vítaný dárek s příběhem.

Dřevěné hodiny Rivela

 

Zero waste dřevěné hodiny

Dřevěné hodiny Rivela

K výrobě našich jedinečných dřevěných hodin využíváme výhradně spadené dřevo stromů z českých lesů, sadů a zahrad. Hlavním zdrojem naší inspirace je příroda v její nekonečné moudrosti. Jsme hluboce přesvědčeni o tom, že do koloběhu přírody by se nemělo zasahovat. V našich dřevěných nástěnných i stolních hodinách tak můžete spatřit jemný půvab letokruhů, dotek zvrásněné kůry i drobné nedokonalosti. Krása surového dřeva vnese do vašeho domova klidnou energii lesa. Naše dřevěné hodiny odpočítávají další dějství života jednoho stromu. To našim produktům, vyrobeným v české dílně, dodává na originalitě.

Dřevěné hodiny Woodlaf

Příběh s vůní dřeva jsme začali v rodinné firmě Woodlaf psát již před 30 lety. S hlubokou úctou k přírodě a poctivému řemeslu pro vás vyrábíme dřevěné stolní i nástěnné hodiny a dekorace, které se stále těší velké oblibě našich zákazníků. Právě milé ohlasy našich milých zákazníků, kteří oceňují neotřelý design i vysokou kvalitu dřevěných dekorací, stály i u zrodu tohoto e-shopu. Věříme, že ty nejkrásnější věci se rodí v přírodě. S radostí tak pro vás zpracováváme recykované dřevo z českých lesů a zahrad a necháváme jej zazářit jako jedinečný klenot. Přírodní struktura dřeva a pozitivní vibrace vnesou do vašeho domova harmonii. Naší prioritou je vysoká kvalita a originalita. Dřevěné hodiny, které najdete na našem e-shopu, jsou unikátem vyrobeným pouze v jediném kuse.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hodiny, Dřevěné hodiny olejované, Stolní dřevěné hodiny
Záruka: 2 roky
Typ hodin: Stolní hodiny
Úprava hodin: Olej
Dřevo: Tis
Tvar hodin: Kulaté
Typ zobrazení: Analogové
Průměr hodin: 11 cm
Napájení: 1x AAA baterie
Průměr ciferníku: 6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!