Dřevěné stolní hodiny Cole

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
1 650 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Stolní hodiny dřevěné ozdobí a zaručeně zútulní váš domov tam, kde je postavíte na stůl nebo poličku. Unikátní dřevěná dekorace z české dílny Woodlaf je vyrobena s důrazem na kvalitu design. Stolní hodiny jsou také unikátní tím, že byly vyrobeny pouze v jediném kuse, který vám zaručí jedinečnost. Ručně vyrobené stolní hodiny dřevěné s rozměrem 12,5 x 11,5 cm jsou opatřeny spolehlivým strojkem Quartz. Zcela tichý chod a naprosto přesný čas může být i u vás doma. Dřevěné stolní hodiny se stanou i skvělým dárkem pro vaše nejbližší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné hodiny Cole

Ručně vyrobené dřevěné stolní hodiny upoutají na první pohled precizním zpracováním. Vyrobeny v duchu filosofie zero waste potěší kombinací světlého dřeva spadených stromů z českých lesů a zahrad, tmavé zvrásněné kůry s lišejníkem a stříbrného rámečku ciferníku. Léty prověřený motorek Quartz je zárukou spolehlivého a tichého chodu dřevěných hodin. Designový bytový doplněk zazáří na nočním stolku a potěší jako dárek věnovaný z lásky.

Dřevěné hodiny Cole

 

Zero waste dřevěné hodiny

Dřevěné hodiny Cole

K výrobě našich jedinečných dřevěných hodin využíváme výhradně spadené dřevo stromů z českých lesů, sadů a zahrad. Hlavním zdrojem naší inspirace je příroda v její nekonečné moudrosti. Jsme hluboce přesvědčeni o tom, že do koloběhu přírody by se nemělo zasahovat. V našich dřevěných nástěnných i stolních hodinách tak můžete spatřit jemný půvab letokruhů, dotek zvrásněné kůry i drobné nedokonalosti. Krása surového dřeva vnese do vašeho domova klidnou energii lesa. Naše dřevěné hodiny odpočítávají další dějství života jednoho stromu. To našim produktům, vyrobeným v české dílně, dodává na originalitě.

Dřevěné hodiny Woodlaf

Příběh s vůní dřeva jsme začali v rodinné firmě Woodlaf psát již před 30 lety. S hlubokou úctou k přírodě a poctivému řemeslu pro vás vyrábíme dřevěné stolní i nástěnné hodiny a dekorace, které se stále těší velké oblibě našich zákazníků. Právě milé ohlasy našich milých zákazníků, kteří oceňují neotřelý design i vysokou kvalitu dřevěných dekorací, stály i u zrodu tohoto e-shopu. Věříme, že ty nejkrásnější věci se rodí v přírodě. S radostí tak pro vás zpracováváme recykované dřevo z českých lesů a zahrad a necháváme jej zazářit jako jedinečný klenot. Přírodní struktura dřeva a pozitivní vibrace vnesou do vašeho domova harmonii. Naší prioritou je vysoká kvalita a originalita. Dřevěné hodiny, které najdete na našem e-shopu, jsou unikátem vyrobeným pouze v jediném kuse.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hodiny
Záruka: 2 roky
Typ hodin: Stolní hodiny
Úprava hodin: Olej
Dřevo: Ořech
Tvar hodin: Atypické
Typ zobrazení: Analogové
Rozměr hodin: 12,5 x 11,5 x 4 cm
Napájení: 1x AAA baterie
Průměr ciferníku: 6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!