Dřevěná spona do vlasů Tabitha

Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
439 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Vyšperkujte svoji krásu a svůj půvab pomocí klasické spony do vlasů vyrobené ze dřeva moruše. S pomocí dřevěné spony s kvalitní francouzskou mechanikou vytvoříte krásný účes. Sponu s délkou 10 cm jsme pro vás vyrobili ručně, takže je jedinečným kouskem, který nikdo jiný mít nebude. Tato spona se zrodila v České republice.

Délka: 11 cm
Šířka: 4 cm
Dřevo: Moruše

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná spona do vlasů Tabitha

Skutečnou krásu vidíme srdcem. Naše srdce bije pro přírodu. K výrobě našich jedinečných dřevěných spon Woodlaf používáme výhradně recyklované dřevo. Inspiraci a harmonii nalézáme v přírodě. Nechceme zasahovat do její rovnováhy. Jemný půvab letokruhů a drobných nedokonalostí skrývá velký vizuální potenciál. Každý náš dřevěný šperk je tak pokračováním života stromu. To našim francouzským sponám do vlasů, zhotoveným v české rodinné dílně, dodává na originalitě.

Dřevěná spona do vlasů Cleio

Spona do vlasů Woodlaf

Dřevem vonící příběh české rodinné firmy Woodlaf píšeme již 30 let. S láskou k přírodě a poctivému řemeslu pro vás vyrábíme kvalitní dřevěné šperky. Množství nadšených ohlasů našich milých zákazníků, oceňujících originální design i užitnou hodnotu dřevěných spon, stálo i za vznikem tohoto e-shopu. Věříme, že příroda vytváří ta nejkrásnější umělecká díla. S radostí tak pro vás zpracováváme recyklované dřevo. Jeho jedinečná struktura, ruku v ruce s kvalitou zpracování, vám vnese do života krásu a harmonii. Naší prioritou je udržitelnost a originalita. Každý kousek na našem e-shopu existuje pouze v jediném provedení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné spony do vlasů
Záruka: 2 roky
Dřevo: Moruše
Velikost mechaniky: 10 cm
Úprava spony: Lak
Délka spony: 11 cm
Šířka spony: 4 cm
Tloušťka spony: 0,8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!