Dřevěná spona do vlasů Rogue

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
549 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěná spona do vlasů Woodlaf potěší dokonalou funkčností i krásou surového dřeva. Pozvedne váš účes a zazáří jako jedinečný šperk ze dřeva. Řemeslně zpracované francouzské sponě do vlasů přidávají na půvabu vypalovaný květ, inspirované přírodou. Dřevěný šperk, vyrobený ze spadeného dřeva z českých lesů a zahrad, doplní váš styl v souladu s přírodou.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná spona do vlasů Rogue

Krása řemeslně opracovaného surového dřeva v sobě odráží dokonalost přírody. V rodinné firmě Woodlaf přistupujeme k přírodě s velkou úctou. Věříme, že do jejího koloběhu by se nemělo zasahovat. Proto pro výrobu originálních dřevěných spon do vlasů Woodlaf využíváme výhradně dřevo padlých stromů. Za každým naším dřevěným šperkem tak stojí jedinečný příběh stromu, jehož dřevo bude žít dál.

Spona do vlasů Woodlaf

Úcta k tradičnímu řemeslu a láska k přírodě stála u zrodu rodinné firmy Woodlaf. Už 30 let pro vás vyrábíme originální šperky s vůní dřeva. Nadšené ohlasy našich milých zákazníků, oceňujících neotřelý design i vysokou kvalitu šperků ze dřeva, stály i u zrodu tohoto e-shopu. Věříme, že ty nejkrásnější věci se rodí v přírodě. S radostí tak pro vás zpracováváme recyklované dřevo a necháváme jej zazářit jako jedinečný klenot. Přírodní struktura dřeva a pozitivní vibrace vnesou do vašeho života harmonii. Naší prioritou je vysoká kvalita a originalita. Každá dřevěná spona, kterou najdete na našem e-shopu, je tak unikátem, vyrobeným pouze v jediném kuse.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné spony do vlasů
Záruka: 2 roky
Dřevo: Javor
Velikost mechaniky: 10 cm
Úprava spony: Vypalování, Lak
Délka spony: 13cm
Šířka spony: 3,5 cm
Tloušťka spony: 0,7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!