Dřevěná sada svícnů Magnus

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
999 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Ručně vyrobená sada dřevěných svícnů, zhotovená z jednoho kusu světlého ořechového dřeva. Hodiny řemeslné ruční práce i cit pro design nechávají rozehrát přirozenou krásu přírodního materiálu. Originální dřevěné svícny na čajovou svíčku vykouzlí příjemně intimní atmosféru a zazáří uprostřed slavnostně prostřené tabule. Upoutají svým neotřelým půvabem i faktem, že vnikly pouze v jednom jediném provedení. Designový skvost s jedinečným podpisem letokruhů i působivou vypalovanou kresbou potěší jako dárek pro milovníky originality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná sada svícnů Magnus

Příroda v její nekonečné rozmanitosti nám dodává inspiraci v naší práci. Chceme aby si její krásu mohly vychutnávat i další generace. Dřevo a přírodniny použité na výrobu dřevěných svícnů Woodlaf tak pocházejí výhradně z recyklovaného dřeva z českých lesů, sadů a zahrad. Bez zásahů do přírodní rovnováhy tak vnášíme do vašich domovů harmonickou energii dřeva, jež bylo zpracováno v duchu filosofie zero waste.

Dřevěná sada svícnů Magnus

Dřevěný svícen Woodlaf

Příběh vonící dřevem jsme v rodinné firmě Woodlaf začali psát již před 30 lety. S citem pro detail, láskou k přírodě i poctivému řemeslu pro vás vyrábíme dřevěné svícny i další dřevěné dekorace, jež si získávají srdce zákazníků i dnes. Právě pozitivní reakce našich milých zákazníků, kteří oceňují originální estetickou i užitnou hodnotu našich dekorací, stály za vznikem tohoto e-shopu. Věříme, že ty nejkrásnější věci se rodí v přírodě. Dřevěné svícny pro vás zpracováváme v duchu zero waste. Každý svícen na našem eshopu, existuje pouze v jediném provedení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné svícny
Záruka: 2 roky
Dřevo: Ořech
Typ svícnu: Přírodní
Úprava svícnu: Olej
Rozměr svícnu: 15 x 8 cm
Výška svícnu: 3,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!