Dřevěná miska Tara, javor Rozměr 19x5 cm

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
1 399 Kč –20 %
Dřevěná miska Tara, javor
1 399 Kč –20 % 1 119 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Vypalovaná dřevěná miska Woodlaf spojuje přírodní krásu dřeva a originální uměleckou kresbu. Na první pohled upoutá precizním zpracováním i vysokou užitnou hodnotou. Potěší neotřelou kombinací světlého javorového dřeva a ručně vypáleného přírodního motivu. Pro výrobu dřevěných misek využíváme výhradně spadené dřevo stromů z českých lesů a zahrad. S úctou ke starým řemeslům tak dáváme recyklovanému dřevu šanci na nový život. Kompaktní tvar i konečná povrchová úprava oleji s atestem pro styk s potravinami umožňuje širokou možnost využití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná miska Tara

Originální vypalovaná miska Woodlaf, vyrobená z jednoho kusu dřeva, zazáří jako designová ozdoba interiéru. Poslouží jako nadčasová dekorace, miska na ovoce, oříšky či drobné občerstvení. Náměty pro naši práci hledáme v našem okolí. Na povrch dřevěných misek tak ručně vypalujeme originální vzory inspirované přírodou i starými řemesly. Naším cílem je tvořit krásné věci bez necitlivých zásahů do přírody. Vypalovaná dřevěná miska Woodlaf vám tak vnese do života dotek umění i poctivé řemeslné práce v duchu filosofie zero waste. Díky konečné úpravě kvalitními oleji, atestovanými pro styk s potravinami, můžete originální dřevěnou misku využít přesně podle vašich představ. Každá z vypalovaných misek přichází na svět v české rodinné dílně jen v jednom jediném provedení. 

Dřevěná miska Tara, javor

 

Zero waste dřevěná miska

Dřevěná miska Tara, javor

Úcta k přírodě a jejím darům je pro nás inspirací v naší práci. Pohlížíme na ní s velkou vážností a úctou. Věříme, že do křehké přírodní rovnováhy by se nemělo zasahovat. Proto pro výrobu vypalovaných dřevěných misek využíváme výhradně dřevo padlých stromů z českých lesů a zahrad. Za každou naší miskou tak stojí jedinečný příběh stromu, jehož dřevo k vám bude promlouvat v podobě nadčasové dřevěné dekorace.

Dřevěná miska Woodlaf

Příběh české rodinné firmy Woodlaf píšeme již 30 let. S hlubokým respektem k přírodě a jejím darům pro vás vyrábíme originální dřevěné dekorace, jež se těší vaší velké oblibě i dnes. Milé ohlasy zákazníků, kteří ocenili originální estetickou i užitnou hodnotu našich dřevěných výrobků, stály za vznikem tohoto e-shopu. Věříme, že ty nejcennější věci se rodí v přírodě. S láskou tak pro vás ručně zpracováváme recyklované dřevo, jehož přírodní struktura a pozitivní vibrace vnesou do vašeho života radost. Naší prioritou je kvalita a originalita, každá z misek, která je na našem e-shopu, existuje jen v jediném provedení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné misky
Záruka: 2 roky
Úprava misky: Olej
Průměr misky: Do 30 cm
Typ misky: Vypalované, Klasické
Dřevo: Javor
Tvar misky: Kulaté
Použití misky: Dekorativní, Na jídlo
Rozměr misky: 19 x 5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!