Dřevěná spona do vlasů Ashley

Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
399 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.3.2021

Krása se ukrývá v detailech. Ozdobte se vypalovanou sponou ze dřeva a podpořte svůj půvab. Tuto sponu jsme vyrobili ručně a vyšperkovali ji jedinečný vzorem, aby se proměnila v originální doplněk. Dřevěná spona s francouzskou mechanikou s délkou 11 cm se zrodila v České republice.

Délka: 11 cm
Šířka: 4 cm
Dřevo: Bez černý

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná spona do vlasů Woodlaf

Vypalovaná

Krása se ukrývá v detailech. Ozdobte se vypalovanou sponou ze dřeva a podpořte svůj půvab. Tuto sponu jsme vyrobili ručně a vyšperkovali ji jedinečný vzorem, aby se proměnila v originální doplněk. Dřevěná spona s francouzskou mechanikou s délkou  11 cm se zrodila v České republice.

Z jakého stromu je vyrobena dřevěná spona do vlasů?

Bez černý

Bez černý je listnatý keř, který může dorůst až do výšky 10 metrů. Jeho dřevo se na Slovensku používá pro výrobu hudebních nástrojů – fujar a píšťal. Dřevo bezu černého má však také své využití při výrobě dekorací, které mají schopnost zútulnit každý interiér.

Recyklace dřeva bez zásahu do přírody

Příroda je pro nás tou největší inspirací a máme k ní velkou úctu. Věříme, že by se do přírodní rovnováhy nemělo zasahovat. Proto na ni při výrobě našich dřevěných produktů myslíme a využíváme spadené stromy. To našim produktům však ani zdaleka neubírá na jejich kráse, naopak. 

Jak je upravena dřevěná spona do vlasů?

Vypalování

Tyto dřevěné spony do vlasů vypalujeme, aby vás zaujaly nejen jedinečnou barvou dřeva a kresbou, ale také vypáleným vzorem.

Lak

Dřevěné spony do vlasů v konečné fázi lakujeme, abychom ochránili povrch dřeva. Vlivem laku se produkt leskne.

Výrobce dřevěné spony do vlasů

Woodlaf

Příběh rodinné firmy Woodlaf se začal psát již před 30 lety. Vzhledem k tomu, že jsou dekorace ze dřeva nadčasové a originální, těší se oblibě zákazníků i dnes. A právě díky milým ohlasům lidí, kteří zútulnili svůj domov našimi dřevěnými dekoracemi, vznikl tento e-shop. Věříme, že se ty nejkrásnější věci rodí v přírodě. Proto dřevo zpracováváme ručně s lásku a velkým respektem. Naší prioritou je kvalita, každý kousek, který najdete na našem e-shopu, je originál a existuje pouze jeden jediný.

Balení obsahuje

1 ks Dřevěná spona do vlasů Woodlaf

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné spony do vlasů
Záruka: 2 roky
Dřevo: Bez černý
Velikost mechaniky: 8 cm
Úprava spony: Vypalování, Lak
Délka spony: 11 cm
Šířka spony: 4 cm
Tloušťka spony: 0,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!