Dřevěná miska Joelle, třešeň Rozměr 23x13,5x2,5 cm

Český výrobek Unikátní kus
Neohodnoceno
Značka: Woodlaf
399 Kč –20 %
Dřevěná miska Joelle, třešeň
399 Kč –20 % 319 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2022
Možnosti doručení

Mělká miska Woodlaf v sobě snoubí vysokou užitnou hodnotu i stylovou čistotu. Jedinečný designový kousek překvapí lehkostí i precizním zpracováním. Ruční výroba z recyklovaného dřeva stromů z českých zahrad je zárukou vysoké kvality. Klidná energie třešně, kouzlo přírodní kresby a velkorysé rozměry činí z mělké misky Woodlaf vítaný dárek s příběhem. Ošetření vysoce kvalitními oleji, atestovanými pro styk s potravinami, dává mělké dřevěné misce Woodlaf širokou možnost využití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná miska Joelle

Nechte se okouzlit krásou surového dřeva, zpracovaného v duchu filosofie zero waste. Mělká dřevěná miska Woodlaf, vyrobená z jednoho kusu recyklovaného třešňového dřeva, potěší jemnou harmonií přírody. Hodiny ruční řemeslné práce v české dílně daly vzniknout jedinečnému originálu. Elegantní miska z třešňového dřeva okouzlí jako poutavá dekorace, podnos na ovoce či občerstvení.

Dřevěná miska Joelle, třešeň

 

Zero waste dřevěná miska

Dřevěná miska Joelle, třešeň

Krása spadeného dřeva, jeho vůně i hřejivá energie jsou hnacím motorem naší práce. Při výrobě našich originálních misek Woodlaf nalézáme inspiraci v přírodě. Jsme přesvědčeni o tom, že její rovnováhu bychom neměli narušovat. Proto pro výrobu mělkých misek Woodlaf vybíráme pouze dřevo padlých třešní z českých sadů a zahrad. Jemné detaily, tanec letokruhů i drobné nedokonalosti skýtají velký vizuální potenciál. Každá naše dřevěná miska tak píše nový příběh padlého stromu. To našim ručně vyrobeným produktům, zhotoveným v české rodinné dílně, dodává na autentičnosti.

Dřevěná miska Woodlaf

Historii české firmy Woodlaf jsme začali psát již před 30 lety. S úctou k přírodě a tradičnímu řemeslu pro vás vyrábíme originální dřevěné dekorace. Množství nadšených ohlasů našich drahých zákazníků stálo i za vznikem tohoto e-shopu. Věříme, že ty nejkvalitnější věci se rodí v přírodě. S radostí tak pro vás řemeslně zpracováváme spadené dřevo českých stromů. Jeho přírodní struktura, hodiny ruční práce i cit pro design vnese do vašich domovů krásu a harmonii. Naší prioritou je prvotřídní kvalita a originalita. Každá dřevěná miska, která je k zakoupení na našem e-shopu, existuje pouze v jediném provedení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné misky
Záruka: 2 roky
Úprava misky: Olej
Průměr misky: Do 30 cm
Typ misky: Mělké, Přírodní
Dřevo: Třešeň
Tvar misky: Oválné
Použití misky: Na ovoce
Rozměr misky: 23 x 13,5 x 2,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PS: Vyrobeno pouze v jediném kuse, tak neváhejte!